Hakkımızda

Gizz saat olarak saat, gözlük, takı ve aksesuar dünyasında 2008 yılından beri edindiğimiz tecrübe ile 2020 yılında E-ticaret'e hızlı bir giriş yaptık. Türkiye'nin önde gelen online e-ticaret platformlarında dünya markalarını, etkili kampanyalarla müşterilerimize sunduk. Yıllardır Beyazıt Kapalı Çarşı ve Yeni Bosna Kuyumcu Kent'te yaptığımız toptan ve perakende satışlarla beraber ürün ve marka çeşitliliğini müşterilerimize yansıtmaktayız.

Gizz Saat, 2008 yılından beri “en iyilerin tercihi” olan dünyanın en iyi markalarının ürünleri olan kol saati, gözlük ve akıllı saat modellerini kullanıcılara sunar. Markamız, orijinal ve garantili ürünler sunmak konusunda hassasiyetle hareket eder. İndirimleriyle ve aksesuar piyasasında hakettiği yere sahip olan Gizz Saat, nefes aldıran kampanyalarıyla şıklığın bir numaralı adresi olma konusunda iddialı bir marka olarak hizmet vermeyi amaçlar.

Özel Günler İçin Özel Koleksiyonlar

Saat ve gözlük seçeneklerini birinci sınıf bir hizmet ve kalite anlayışıyla sunar. Kazananların, kendine güvenenlerin ve fark yaratanların seçeneği olan Gizz Saat, farklı tarzlara yönelik birçok modeli bulabileceğiniz bir ürün yelpazesine sahiptir.

Gizz Saat’in ürün gamında yer alan ürünler aralarında günlük kullanım için uygun olan seçenekler barındırdığı gibi, özel davet ve ziyaretler adına da harika bir hava yakalamanıza imkân sağlayacak tercihler bulundurmaktadır.

Gizz Saat’in farklı güneş gözlüğü modelleriyle gözlerinizi korurken tarzınızı tamamlamak, saat ve aksesuarlarla kıyafetlerinizi destekleyip fark yaratmak sizin elinizde.

Popüler Markalardan Zarif Tercihler!

Farklı fiyat aralıklarına yayılan ancak çalıştığı markalar itibariyle kaliteden taviz vermeyen ürünleriyle Gizz Saat, her tarza uygun zarif varyasyonlarla stilinize farklı bir hava katacak!

Ücretsiz ve hızlı kargo avantajı ve sahip olduğu güvenilir ve orijinal marka hassasiyeti ile kullanıcı memnuniyetinde %100’ü hedefleyen bir anlayışa sahip olan Gizz Saat, müşterilerine her zaman ulaşılabilir olmayı tercih etmiştir.

Hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar için birçok farklı ürün seçeneği sunan Gizz Saat, her bütçeye ve her stile uygun farklı seçenekler sunan yapısıyla sektörde fark yaratmayı amaçlar. Akıllı saatlerden bileklik setli saatlere, göz alıcı gözlüklere kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürün seçeneğini Gizz Saat’te bulabilirsiniz!

Her Tarza Uygun Saat Modelleri

Zaman akıp gidiyor. Yıllar geçtikçe sizi insanlara hatırlatacak olan en önemli şeyler; tercihleriniz ve tarzınız olacak!

Akıllı saatlerden dijital saatlere, safir cam saatlerden analog saatlere dek birçok saat modelini tercihinize sunan Gizz Saat, zamanın içerisinde kendi tarzınızla yer almanıza fırsat tanır! Zamanın nabzını kendi tarzınızla tutmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden tarzınıza uygun seçeneklere göz atmalısınız!